Flevomare logo
Start ORC1 WAR

Activiteiten Agenda WSV Flevomare 2019

Maand Dag Datum Tijd Activiteit Omschrijving
Januari Woensdag 16-jan 19:30 Winter Reünie; Nw.jrs receptie; presentatie reis Noorwegen  
Februari Woensdag 13-feb 19:30 Winter Reünie met Tom v.d. Vecht; zeiltrim o.i.d.  
Maart Zondag 10-mrt 12:00 6e Winterwedstrijd  
  Woensdag 13-mrt 19:30 Winter Reünie met ALV; Schuttevaerrace  
  Zondag 24-mrt 12:00 7e Winterwedstrijd  
April Woensdag 3-apr 19:30 WARming-up met Jos Spijkerman  
  Zondag 7-apr 12:00 8e Winterwedstrijd  
  Maandag 8-apr 18:30 Start trainingen J/70  
  Woensdag 10-apr 19:30 1e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 17-apr 19:30 2e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 24-apr 19:30 3e Woensdagavondwedstrijd  
Mei Woensdag 1-mei 19:30 4e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 8-mei 19:30 5e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 15-mei 19:30 6e Woensdagavondwedstrijd  
  Zaterdag 18-mei   Almere Regatta  
  Zondag 19-mei   Almere Regatta
  Woensdag 22-mei 19:30 7e Woensdagavondwedstrijd
  Woensdag 29-mei 19:30 8e Woensdagavondwedstrijd
  Donderdgag 30-mei   Hemelvaart
Juni Woensdag 5-jun 19:30 9e en10e Woensdagavondwedstrijd  
  Zondag 9-jun   1e Pinksterdag  
  Woensdag 12-jun 19:30 11e Woensdagavondwedstrijd  
  Donderdag 13-jun 20:00 Protestafhandeling in RCM  
  Woensdag 19-jun 19:30 12e en 13ee Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 26-jun 19:30 14e Woensdagavondwedstrijd  
Juli Woensdag 3-jul 19:30 15e en 16e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 10-jul 19:30 17e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 17-jul 19:30 18e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 24-jul 19:30 19e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 31-jul 19:30 20e Woensdagavondwedstrijd  
Augustus Woensdag 7-aug 19:30 21e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 14-aug 19:30 22e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 21-aug 19:30 23e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 28-aug 19:30 24e Woensdagavondwedstrijd  
September Woensdag 4-sep 19:30 25e Woensdagavondwedstrijd  
  Woensdag 11-sep 19:30 26e Woensdagavondwedstrijd  
  Donderdag 12-sep 20:00 Protestafhandeling RCM  
  Zaterdag     Pampus Regatta  
  Zondag     Pampus Regatta  
  Zondag 22-sep 12:00 1e Winterwedstrijd  
  Zondag 29-sep 9:30 Valken Festival  
Oktober Zondag  6-okt 12:00 2e Winterwedstrijd/ Flevomarefeest en prijsuitreiking WAR  
  Zondag 20-okt 12:00 3e Winterwedstrijd   
November Zondag 3-nov 12:00 4e Winterwedstrijd  
  Woensdag 13-nov 19:30 Winter Reünie  
  Zondag 17-nov 12:00 5e Winterwedstrijd  
           
           
           
logobalk knowledgeplaza Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest harbor-house Ship Shape X-Yachts lettenmeijer quantumsails YCM regatta center muiderzand