Flevomare logo
Start ORC1 WAR

Deelnemers Woensdag Avond Regatta 2018 ORC1.  (ToT offshore = of > 0,9700)

Naam schipper Scheepsnaam Type ToT Zeilnummer Meetbr.
Kruger SiX-Pack X-35 1,0129 90 v
Schouten X-perience X-412 1,0103 8412 v
Lettenmeijer Moshulu X-34 0,9701 8037 v
Zeeuw de Decatur A-35 1,0111 34983 v
Verhaar Gotcha2 JOD 35 0,9906 9410 v duo
Zonnevijlle Popcorn Spirit 42.5 1,0222 8912 v
Andela Sea's out Salona 37 1,0005 8150 v
Bekkum BiXmile X-43 1,0513 7361 v
Lendering The Fox X-412 1,0026 3970 v
Koenen Biscaya Sun Fast 36 0,9686 7655 v
Enschede Diva First 45 1,0714 7987 v
Goede XoGood X-43 1,0519 7983 v
Jansen FunX X-36sport 0,9946 7604 v
Dijkhuizen Jipper J120 1,0616 8736 v
Matser Bubbels Dehler 36SQ 0,9883 7802 v
Doorn van Bounty Hunter Prima 38 1,0449 8311 v
Oord van Adios Salona 37 0,9874 8293 v
Koninkx Sailselect Varianta 37 0,9765 101 v
Westland Grand Cru Dehler 38 0,9950 nnb2 geen
Walraven Onyx X-412 1,0078 5777 v
Fouw de The Next Mum 36 1,0761 489 geen
Steur 8Modified 8MOD 0,9953 3969 v
           
           

 

Deelnemers Woensdag Avond Regatta 2018 ORC2. (ToT offshore < 0,9700)

Naam schipper Scheepsnaam Type ToT Zeilnummer Meetbr.
Strebe Bruorskip First 31.7 0,9071 7488 v duo
Hiemstra White Hawk First 31.7 0,8973 7251 v
Kuiper E-motion Elan 37 0,9859 7387 v
Kam van der Jelle Dehler 36 0,9786 7936 v
Buitelaar Resumee Limbo 9,9 0,8943 3733 v
Helsper Wild Romance First 31.7 0,9122 7745 v
Kamermans Salteezer Dehler 32 jv 0,9616 1417R v
Raam van Tri-eau Elan 333 0,9289 6624 v
Team Flevomare Flevomare 01 J-70 0,9055 1 v
Goey de Goeyedag J-92 0,9515 6799 v
Klaassen Mare Dufour 425 GL 0,9844 8730 v
Heuvel van den King Bavaria 36 Cr 0,9016 8934 v
Loggers J -Power J-70 0,9003 1087 v
Schuttrups Seascape Seascape 24 0,9722 55 v
Stam  Voyager Laser SB20 0,8649 3158 v
Stadt van de Quintessence First 31.7 0,9293 7891 v
Went NRJ J-92 0,9433 6597 v
Ley van der Virago Dufour 34 0,8491 6752 v
Beers Witte Beer Helmsman 35 0,8653 35 v
           
           

 

Deelnemers Woensdag Avond Regatta 2018 SW

Naam schipper Scheepsnaam Type SW Zeilnummer Byzonderh.
Swaan Bolocan Dehler 36Db 82,0 7636 v
Aken van Jonas Grinde 99,0 3233 v
Bos Daisy Oceanis 281 107,5 191 v
Ruigrok Tuulikki H.Christian 38 99,5 1075 v
Voogt Poker Dehler 41 77,0 1012 v
Ohm French Connection Dufour 35 cl 90,9 6166 v
Stroe van Bacchus Hunter Legend 28 101,2 235 v
Bakker HatseFlatse Moody 33 102,0 7332 v
Neisingh Nord Bavaria Cr. 37 87,72 2 v duo
Balla Persuit Schock 36 90,7 36002 v duo
Groenendijk Kapriool First 32 91,5 4146 v
Kuipers Goura Victoria Sun Rise 34 96,9 5367 v duo
Barnstijn Caliber Catalina 42MKII 89,7 1012b v
Abbo d’Allegra Bavaria 44-3 CL 88,5 44 v
Oud Amorgos Dufour 34P 90,5 1081 v
Boer de Outlaw Omega 42 83,0 5343 v
           
           
           
           

 

logobalk knowledgeplaza Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest harbor-house Ship Shape X-Yachts lettenmeijer 12bft quantumsails YCM regatta center muiderzand