Flevomare logo
Start ORC1 WAR

Voorlopige uitslag Woensdag Avond Regatta 2018

Datum Startschip: Windrichting/kracht: Baan: Wedstrijdnummer: Volgend startschip:
05-09-2018 Bounty Hunter n3 10 24

nnb


ORC1: Starttijd: 19:40 uur

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr ToT   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 FunX 7604 X-36sport ja 20:35:05 0:55:05 118 0,9946 0:54:47,2 1 geen
2 Moshulu 8037 X-34 ja 20:37:06 0:57:06 118 0,9701 0:55:23,6 2 geen
3 Sailselect 101 Varianta 37 ja 20:36:46 0:56:46 118 0,9765 0:55:26,0 3 geen
4 Decatur 34983 A-35 ja 20:35:03 0:55:03 118 1,0111 0:55:39,7 4 geen
5 The Fox 3970 X-412 ja 20:36:15 0:56:15 118 1,0026 0:56:23,8 5 geen
6 Bubbels 7802 Dehler 36SQ ja 20:38:16 0:58:16 118 0,9883 0:57:35,1 6 geen
7 SiX-Pack 90 X-35 ja 20:37:04 0:57:04 118 1,0129 0:57:48,2 7 geen
8 BiXmile 7361 X-43 ja 20:35:01 0:55:01 118 1,0513 0:57:50,3 8 geen
9 Onyx 5777 X-412 ja 20:38:20 0:58:20 118 1,0078 0:58:47,3 9 geen
10 X-perience 8412 X-412 ja 20:39:44 0:59:44 118 1,0103 1:00:20,9 10 geen
11 Gotcha2 9410 JOD 35 ja 20:41:05 1:01:05 118 0,9906 1:00:30,5 11 geen
12 Grand Cru 8971 Dehler 38 ja 20:41:29 1:01:29 118 0,9918 1:00:58,8 12 geen
13 Diva 7987 First 45 ja 20:39:40 0:59:40 118 1,0714 1:03:55,6 13 geen
14 Popcorn 8912 Spirit 42.5 ja 20:43:17 1:03:17 118 1,0222 1:04:41,3 14 geen

ORC2: Starttijd: 19:30 uur.

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr ToT   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 White Hawk 7251 First 31.7 ja 20:28:40 0:58:40 118 0,8973 0:52:38,5 1 geen
2 Tri-eau 6624 Elan 333 ja 20:28:52 0:58:52 118 0,9289 0:54:40,9 2 geen
3 E-motion 7387 Elan 37 ja 20:25:31 0:55:31 118 0,9859 0:54:44,0 3 geen
4 J -Power 1087 J-70 ja 20:32:02 1:02:02 118 0,9007 0:55:52,4 4 geen
5  Voyager 3158 Laser SB20 ja 20:35:02 1:05:02 118 0,8649 0:56:14,8 5 geen
6 Wild Romance 7745 First 31.7 ja 20:32:02 1:02:02 118 0,9122 0:56:35,2 6 geen
7 Goeyedag 6799 J-92 ja 20:30:01 1:00:01 118 0,9515 0:57:06,4 7 geen
8 Flevomare 01 1 J-70 ja 20:33:25 1:03:25 118 0,9055 0:57:25,4 8 geen
9 Bruorskip 7488 First 31.7 ja 20:34:11 1:04:11 118 0,9071 0:58:13,2 9 geen
10 Mare 8730 Dufour 425 GL ja 20:29:13 0:59:13 118 0,9844 0:58:17,6 10 geen
11 Resumee 3733 Limbo 9,9 ja 20:35:20 1:05:20 118 0,8943 0:58:25,7 11 geen
12 Jelle 7936 Dehler 36 ja 20:29:59 0:59:59 118 0,9786 0:58:42,0 12 geen
13 Salteezer 1417 Dehler 32 jv ja 20:31:47 1:01:47 118 0,9616 0:59:24,7 13 geen
14 NRJ 6597 J-92 ja 20:34:01 1:04:01 118 0,9433 1:00:23,2 14 geen
15 Virago 6752 Dufour 34 ja 20:43:38 1:13:38 118 0,8491 1:02:31,3 15 geen
16 King 8934 Bavaria 36 Cr geen 20:40:24 1:10:24 118 0,9016 1:03:28,4 16 geen


SW: Starttijd: 19:35 uur.

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr SW   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 Goura Victoria 5367 Sun Rise 34 nee 20:41:17 1:06:17 n.v.t. 96,90 1:08:24,2 1 geen
2 Persuit 36002 Schock 36 ja 20:40:30 1:05:30 n.v.t. 90,70 1:12:13,0 2 geen
3 French Connection 6166 Dufour 35 cl ja 20:45:33 1:10:33 n.v.t. 90,90 1:17:36,8 3 geen
4 Outlaw 5343 Omega 42 ja 20:39:42 1:04:42 n.v.t. 83,00 1:17:57,1 4 geen
5 d’Allegra 44 Bavaria 44-3 CL nee 20:44:23 1:09:23 n.v.t. 88,50 1:18:24,0 5 geen
6 HatseFlatse 7332 Moody 33 ja 20:55:26 1:20:26 n.v.t. 102,00 1:18:51,4 6 geen
7 Tuulikki 1075 H.Christian 38 nee 21:02:10 1:27:10 n.v.t. 99,50 1:27:36,3 7 geen
8 Daisy 191 Oceanis 281 nee 21:13:00 1:38:00 n.v.t. 107,50 1:31:09,8 8 geen
                       
                       
                       
                       
                       




logobalk knowledgeplaza Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest harbor-house Ship Shape X-Yachts lettenmeijer 12bft quantumsails YCM regatta center muiderzand