Flevomare logo
Start ORC1 WAR

(Voorlopige) Week uitslag Woensdag Avond Regatta 2018

Datum Startschip: Windrichting/kracht: Baan: Wedstrijdnummer: Volgend startschip:
13-06-2018 Flevomare w/zzw 2-3 sprint 11/12

Decatur


ORC1: Wedst.1 Starttijd: 19:45 uur

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr ToT   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 SiX-Pack 90 X-35 ja 20:05:16 0:20:16 118 1,0129 0:20:31,7 1 geen
2 Biscaya 7655 Sun Fast 36 ja 20:06:29 0:21:29 118 0,9686 0:20:48,5 2 geen
3 The Fox 3970 X-412 ja 20:06:23 0:21:23 118 1,0026 0:21:26,3 3 geen
4 FunX 7604 X-36sport ja 20:06:39 0:21:39 118 0,9946 0:21:32,0 4 geen
5 BiXmile 7361 X-43 ja 20:06:41 0:21:41 118 1,0513 0:22:47,7 5 geen
6 Moshulu 8037 X-34 ja 20:08:31 0:23:31 118 0,9701 0:22:48,8 6 geen
7 Decatur 34983 A-35 ja 20:08:01 0:23:01 118 1,0111 0:23:16,3 7 geen
8 Sailselect 101 Varianta 37 ja 20:09:42 0:24:42 118 0,9765 0:24:07,2 8 geen
9 Sea's out 8150 Salona 37 ja 20:10:04 0:25:04 118 1,0005 0:25:04,8 9 geen
10 Gotcha2 9410 JOD 35 ja 20:10:22 0:25:22 118 0,9906 0:25:07,7 10 geen
11 Bounty Hunter 8311 Prima 38 ja 20:09:07 0:24:07 118 1,0449 0:25:12,0 11 geen
12 Diva 7987 First 45 ja 20:09:10 0:24:10 118 1,0714 0:25:53,5 12 geen
13 Adios 8293 Salona 37 ja 20:11:36 0:26:36 118 0,9874 0:26:15,9 13 geen
14 Grand Cru nnb2 Dehler 38 ja 20:11:36 0:26:36 118 0,9950 0:26:28,0 14 geen
                       
                       
  Wedst.2 Starttijd: 20:45 uur                    
1 Moshulu 8037 X-34 ja 21:12:07 0:27:07 118 0,9701 0:26:18,4 1 geen
2 Decatur 34983 A-35 ja 21:12:18 0:27:18 118 1,0111 0:27:36,2 2 geen
3 FunX 7604 X-36sport ja 21:12:51 0:27:51 118 0,9946 0:27:42,0 3 geen
4 SiX-Pack 90 X-35 ja 21:12:30 0:27:30 118 1,0129 0:27:51,3 4 geen
5 The Fox 3970 X-412 ja 21:13:39 0:28:39 118 1,0026 0:28:43,5 5 geen
6 Biscaya 7655 Sun Fast 36 ja 21:14:45 0:29:45 118 0,9686 0:28:49,0 6 geen
7 Gotcha2 9410 JOD 35 ja 21:14:30 0:29:30 118 0,9906 0:29:13,4 7 geen
8 Sailselect 101 Varianta 37 ja 21:14:57 0:29:57 118 0,9765 0:29:14,8 8 geen
9 Sea's out 8150 Salona 37 ja 21:14:30 0:29:30 118 1,0005 0:29:30,9 9 geen
10 BiXmile 7361 X-43 ja 21:13:06 0:28:06 118 1,0513 0:29:32,5 10 geen
11 Grand Cru nnb2 Dehler 38 ja 21:15:40 0:30:40 118 0,9950 0:30:30,8 11 geen
12 Adios 8293 Salona 37 ja 21:15:55 0:30:55 118 0,9874 0:30:31,6 12 geen
13 Bounty Hunter 8311 Prima 38 ja 21:15:02 0:30:02 118 1,0449 0:31:22,9 13 geen
14 Diva 7987 First 45 ja 21:14:30 0:29:30 118 1,0714 0:31:36,4 14 geen
                       

ORC2: Wedst.1 Starttijd: 19:50 uur.

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr ToT   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 J -Power 1087 J-70 ja 20:10:46 0:20:46 118 0,9007 0:18:42,3 1 geen
2 NRJ 6597 J-92 ja 20:10:35 0:20:35 118 0,9433 0:19:25,0 2 geen
3 Seascape 55 Seascape 24 ja 20:11:14 0:21:14 118 0,9722 0:20:38,6 3 geen
4 Tri-eau 6624 Elan 333 ja 20:12:25 0:22:25 118 0,9289 0:20:49,4 4 geen
5 Goeyedag 6799 J-92 ja 20:12:19 0:22:19 118 0,9515 0:21:14,1 5 geen
6 Salteezer 1417 Dehler 32 jv ja 20:12:06 0:22:06 118 0,9616 0:21:15,1 6 geen
7 White Hawk 7251 First 31.7 ja 20:13:49 0:23:49 118 0,8973 0:21:22,2 7 geen
8 E-motion 7387 Elan 37 ja 20:11:56 0:21:56 118 0,9859 0:21:37,4 8 geen
9 Flevomare 01 1 J-70 ja 20:14:18 0:24:18 118 0,9055 0:22:00,2 9 geen
10 Wild Romance 7745 First 31.7 ja 20:14:11 0:24:11 118 0,9122 0:22:03,6 10 geen
11 Mare 8730 Dufour 425 GL ja 20:12:49 0:22:49 118 0,9844 0:22:27,6 11 geen
12 King 8934 Bavaria 36 Cr nee 20:20:34 0:30:34 118 0,9016 0:26:52,2 12 geen
13 Quintessence 7891 First 31.7 ja 20:19:24 0:29:24 118 0,9293 0:27:19,3 13 geen
14 Bruorskip 7488 First 31.7 ja 20:20:10 0:30:10 118 0,9071 0:27:21,9 14 geen
15 Virago 6752 Dufour 34 ja 20:24:25 0:34:25 118 0,8491 0:29:13,4 15 geen
                       
                       
  Wedst.2 Starttijd: 20:50 uur                    
1 Flevomare 01 1 J-70 ja 21:17:57 0:27:57 118 0,9055 0:25:18,5 1 geen
2 J -Power 1087 J-70 ja 21:18:41 0:28:41 118 0,9007 0:25:50,1 2 geen
3 Tri-eau 6624 Elan 333 ja 21:18:04 0:28:04 118 0,9289 0:26:04,3 3 geen
4 White Hawk 7251 First 31.7 ja 21:19:28 0:29:28 118 0,8973 0:26:26,4 4 geen
5 Goeyedag 6799 J-92 ja 21:18:22 0:28:22 118 0,9515 0:26:59,5 5 geen
6 E-motion 7387 Elan 37 ja 21:17:31 0:27:31 118 0,9859 0:27:07,7 6 geen
7 NRJ 6597 J-92 ja 21:19:07 0:29:07 118 0,9433 0:27:27,9 7 geen
8 Wild Romance 7745 First 31.7 ja 21:20:26 0:30:26 118 0,9122 0:27:45,7 8 geen
9 Seascape 55 Seascape 24 ja 21:19:06 0:29:06 118 0,9722 0:28:17,5 9 geen
10 Mare 8730 Dufour 425 GL ja 21:20:38 0:30:38 118 0,9844 0:30:09,3 10 geen
11 Virago 6752 Dufour 34 ja 21:27:33 0:37:33 118 0,8491 0:31:53,0 11 geen
12 King 8934 Bavaria 36 Cr nee 21:27:19 0:37:19 118 0,9016 0:32:48,2 12 geen
13 Quintessence 7891 First 31.7 ja 21:25:37 0:35:37 118 0,9293 0:33:05,9 13 geen
14 Bruorskip 7488 First 31.7 ja 21:29:30 0:39:30 118 0,9071 0:35:49,8 14 geen
15 Salteezer 1417 Dehler 32 jv ja 21:27:25 0:37:25 118 0,9616 0:35:58,8 15 geen
                       
                       


SW: Wedst.1 Starttijd: 19:55 uur.

Pls Scheepsnaam:  Nummer: Type Spi Finishtijd  Zeiltijd Yr SW   Ber.tijd Punten Byzonderh
1 French Connection 6166 Dufour 35 cl ja 20:17:39 0:22:39 n.v.t. 90,90 0:24:55,0 1 geen
2 Outlaw 5343 Omega 42 ja 20:16:41 0:21:41 n.v.t. 83,00 0:26:07,5 2 geen
3 Goura Victoria 5367 Sun Rise 34 nee 20:20:52 0:25:52 n.v.t. 96,90 0:26:41,7 3 geen
4 Kapriool 4146 First 32 ja 20:19:26 0:24:26 n.v.t. 91,50 0:26:42,2 4 geen
5 Bolocan 7636 Dehler 36Db ja 20:19:56 0:24:56 n.v.t. 82,00 0:30:24,4 5 geen
6 Nord 2 Bavaria Cr. 37 ja 20:22:07 0:27:07 n.v.t. 87,72 0:30:54,8 6 geen
7 HatseFlatse 7332 Moody 33 ja 20:29:07 0:34:07 n.v.t. 102,00 0:33:26,9 7 geen
8 Tuulikki 1075 H.Christian 38 nee 20:28:39 0:33:39 n.v.t. 99,50 0:33:49,1 8 geen
9 d’Allegra 44 Bavaria 44-3 CL nee 20:27:28 0:32:28 n.v.t. 88,50 0:36:41,1 9 geen
10 Bacchus 235 Hunter Legend 28 ja 20:32:33 0:37:33 n.v.t. 101,20 0:37:06,3 10 geen
11 Daisy 191 Oceanis 281 nee 20:35:15 0:40:15 n.v.t. 107,50 0:37:26,5 11 geen
                       
                       
  Wedst.2 Starttijd: 20:55 uur                    
1 French Connection 6166 Dufour 35 cl ja 21:26:12 0:31:12 n.v.t. 90,90 0:34:19,4 1 geen
2 Kapriool 4146 First 32 ja 21:27:26 0:32:26 n.v.t. 91,50 0:35:26,8 2 geen
3 Goura Victoria 5367 Sun Rise 34 nee 21:29:33 0:34:33 n.v.t. 96,90 0:35:39,3 3 geen
4 Outlaw 5343 Omega 42 ja 21:24:51 0:29:51 n.v.t. 83,00 0:35:57,8 4 geen
5 Bolocan 7636 Dehler 36Db ja 21:25:22 0:30:22 n.v.t. 82,00 0:37:02,0 5 geen
6 Nord 2 Bavaria Cr. 37 ja 21:27:44 0:32:44 n.v.t. 87,72 0:37:18,9 6 geen
7 HatseFlatse 7332 Moody 33 ja 21:33:20 0:38:20 n.v.t. 102,00 0:37:34,9 7 geen
8 Bacchus 235 Hunter Legend 28 ja 21:33:02 0:38:02 n.v.t. 101,20 0:37:34,9 8 geen
9 Tuulikki 1075 H.Christian 38 nee 21:33:46 0:38:46 n.v.t. 99,50 0:38:57,7 9 geen
10 Daisy 191 Oceanis 281 nee 21:43:20 0:48:20 n.v.t. 107,50 0:44:57,7 10 geen
11 d’Allegra 44 Bavaria 44-3 CL nee 21:36:27 0:41:27 n.v.t. 88,50 0:46:50,2 11 geen
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       




logobalk knowledgeplaza Marina Muiderzand Creative Skills George Kniest harbor-house Ship Shape X-Yachts lettenmeijer 12bft quantumsails YCM regatta center muiderzand